Βαθμολογία Β

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε ότι

σύμφωνα με την εγκύκλιο με αρ. πρωτ. Φ.7/ 28551 /Δ1 /10-03-2021 σχετικά με την παράδοση της Βαθμολογίας του Β΄Τριμήνου του σχολικού έτους 2020-2021 και την ενημέρωση προόδου των μαθητών ,

Την Τετάρτη 17 Μαρτίου 2021 θα αποσταλούν οι έλεγχοι προόδου των μαθητών και μαθητριών των Γ΄, Δ΄, Ε΄και ΣΤ΄Τάξεων ηλεκτρονικά μέσω του πληροφοριακού συστήματος.

Οι έλεγχοι θα δοθούν στους ίδιους τους μαθητές και τις μαθήτριες σε κλειστό σφραγισμένο φάκελο, όταν επιστρέψουν στο σχολείο μετά την άρση των περιοριστικών μέτρων και τη λήξη της εξ΄ αποστάσεως διδασκαλίας.

Οι ενημερώσεις των γονέων των Α΄ και Β΄ Τάξεων για θέματα προόδου των παιδιών τους, εφόσον κριθούν απαραίτητες αφού έχει πολύ πρόσφατα προηγηθεί ενημέρωση των γονέων των τμημάτων, θα πραγματοποιηθούν μέσω τηλεδιάσκεψης ή με τηλεφωνική επικοινωνία .

Η  Διευθύντρια   του  Σχολείου              Ο  Σύλλογος  Διδασκόντων